Witiko Tess (VH22-078-0005)
| Rotu | National Show Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 01.01.2022, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | http://chaorita.net/poni/witiko-tess |
| Rekisteröity | 02.01.2022 |
| Kotitalli | Tennessee (TENN3627) |
| Kasvattajanimi | Tess |
| Kasvattaja | TENN3627 |
| Omistajat | Chao (VRL-02415) |
| i. Wendigo Tess (VH20-078-0004) nsh, 154cm |
ii. Ramya Vexation (VH16-078-0011) nsh |
iii. Praxis 5594 (VH12-078-0015) nsh, 152cm, mkm |
iiii. Whoa! (VH12-078-0005) nsh, 156cm, rn |
| iiie. Angelus ox (VH12-003-0944) ox, 150cm, mkm |
iie. GRS Funky Broadway (VH11-078-0003) nsh, 157cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Elfat Indira ox (VH12-003-0715) ox, 155cm, rn |
iei. Thaz Ijad (VH07-003-0030) ox, 159cm, rt |
ieii. Ibhais GA (VH05-003-6314) ox, 158cm, rn |
| ieie. Thaz Mahjal GA (VH05-003-6324) ox, 159cm, rn |
iee. Elfat Dahiat ox (VH12-003-0169) ox, 149cm, rn |
ieei. Dar el Salam ox (VH05-003-7419) ox, 149cm |
|
| ieee. Al Elfat GA (VH07-003-0033) ox, 150cm, rt |
|||
| e. Hipparkhia Tess (VH21-078-0001) nsh, 152cm |
ei. Delm Aristoteles (VH20-003-0002) ox, 150cm, rnkm |
eii. MJA Arkadiusz (VH18-003-0055) ox, 152cm, km |
eiii. Malak Jafar (VH11-003-0363) ox, 152cm, km |
| eiie. Almaviva (VH18-003-0003) ox, 151cm, km |
eie. Stefcia al Najya (VH17-003-0140) ox, 147cm |
eiei. Rigonec (VH16-003-0260) ox, 157cm |
|
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ramya Golden Eye (VH16-078-0009) nsh |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. GRS Golden Age (VH11-078-0001) nsh, 152cm, rnkrj |
eeei. Shadow of the Valley of Death (VH02-016-8212) sdb, 160cm |
|
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wendigo Tess (VH20-078-0004) nsh, 154cmii. Ramya Vexation (VH16-078-0011) nshiii. Praxis 5594 (VH12-078-0015) nsh, 152cm, mkmiiii. Whoa! (VH12-078-0005) nsh, 156cm, rn
Emälinja
e. Hipparkhia Tess (VH21-078-0001) nsh, 152cmee. Ramya Golden Eye (VH16-078-0009) nsheee. GRS Golden Age (VH11-078-0001) nsh, 152cm, rnkrj
Witiko Tess on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.