Vivantico Z (VH22-272-0025)
| Rotu | Zangersheide |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 05.04.2022, Suomi, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/p/prime/vivantico.php |
| Rekisteröity | 15.07.2022 |
| Kotitalli | Prime Sporthorses (PRIM7879) |
| Kasvattajanimi | - |
| Kasvattaja | AITA6929 |
| Omistajat | Pierre (VRL-10531) |
KTK-II (72.000p), 31.12.2022, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Venom Prime (VH18-021-0055) trak, 169cm, mkm |
ii. Satino 21 (VH16-021-0502) trak, 168cm, mrn |
iii. Sinister (VH15-021-0662) trak, 167cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Swenja (VH16-021-0399) trak, 169cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Varmint NON (VH15-021-0565) trak, 170cm, mkm |
iei. Koparion (VH14-021-0504) trak, 168cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Vivace Vogue (VH14-021-0496) trak, 173cm, km |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Arthea du Chêne Z (VH21-272-0004) Z, 165cm, rnhkko |
ei. Arduino van Cor Z (VH18-272-0061) Z, 164cm, m |
eii. Artemon Z (VH18-272-0042) Z, 167cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Vintage Z (VH18-272-0047) Z, 162cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Hazel van Cor Z (VH18-272-0059) Z, 163cm, rt |
eei. Highline Z (VH18-272-0044) Z, 163cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Valonia Z (VH18-272-0025) Z, 164cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Venom Prime (VH18-021-0055) trak, 169cm, mkmii. Satino 21 (VH16-021-0502) trak, 168cm, mrniii. Sinister (VH15-021-0662) trak, 167cm, m
Emälinja
e. Arthea du Chêne Z (VH21-272-0004) Z, 165cm, rnhkkoee. Hazel van Cor Z (VH18-272-0059) Z, 163cm, rteee. Valonia Z (VH18-272-0025) Z, 164cm, rn
Vivantico Z on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.