Basira Tess ox (VH23-003-0238)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 151 cm |
| Syntynyt | 26.08.2023, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | http://chaorita.net/poni/basira-tess-ox |
| Rekisteröity | 10.09.2023 |
| Kotitalli | Tennessee (TENN3627) |
| Kasvattajanimi | Tess |
| Kasvattaja | TENN3627 |
| Omistajat | Chao (VRL-02415) |
| i. Bermudo al Almas (VH21-003-0051) ox, 152cm, rn |
ii. Barracuda (VH20-003-0129) ox, 159cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Escadina (VH20-003-0149) ox, 154cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Rababa al-Dhi'b ox (VH16-003-0099) ox, 149cm, rnkm |
ei. Hamza al Falwan ox (VH16-003-0097) ox, 147cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rafeeqah (VH15-003-0510) ox, 151cm, rnkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bermudo al Almas (VH21-003-0051) ox, 152cm, rnii. Barracuda (VH20-003-0129) ox, 159cm
Emälinja
e. Rababa al-Dhi'b ox (VH16-003-0099) ox, 149cm, rnkmee. Rafeeqah (VH15-003-0510) ox, 151cm, rnkm
Basira Tess ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.