Kdefaaza al Wim ox (VH23-003-0246)
Tämä hevonen on kuollut 13.04.2026.
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 148 cm |
| Syntynyt | 21.06.2023, Yhdysvallat, Kuollessaan 22.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/kessa/ |
| Rekisteröity | 18.10.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | al Wim (ei rekisteröity) |
| Kasvattaja | WINM2591, VRL-09844 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Faaz al Najya (VH20-003-0091) ox, 149cm, prn |
ii. Ramzess (VH19-003-0022) ox, 149cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Bint Fahime (VH19-003-0064) ox, 146cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Khaluna (VH21-003-0004) ox, 148cm, rtkm |
ei. Pilgrim (VH19-003-0044) ox, 146cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Khalilah (VH20-003-0233) ox, 155cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Faaz al Najya (VH20-003-0091) ox, 149cm, prnii. Ramzess (VH19-003-0022) ox, 149cm, rn
Emälinja
e. Khaluna (VH21-003-0004) ox, 148cm, rtkmee. Khalilah (VH20-003-0233) ox, 155cm, rt
Kdefaaza al Wim ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.