Girlish Ghost Tigris (VH23-011-0413)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 01.07.2023, Saksa, yli 8v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://tiikeriluola.fi/hevoset/GirlishGhostTigris.php |
| Rekisteröity | 04.12.2023 |
| Kotitalli | Tigrishellir (TILU7241) |
| Kasvattajanimi | Tigris |
| Kasvattaja | TILU7241, VRL-10741 |
| Omistajat | Tiikeri (VRL-10741) |
VSN Ridden Champion (80.000p), 05.03.2026, NK
PSB-III (68.000p), 25.04.2025, PSB
KTK-III (67.000p), 31.03.2025, hevosktk
EV-II (28.000p), 31.01.2024, EV
KEV-III (18.000p), 31.01.2024, KEV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Nox Ghost Chase (VH22-011-0123) hann, 166cm, prt |
ii. Ghost Opera (VH19-011-0095) hann, 176cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Inamoral (VH20-011-0104) hann, 162cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Flying Fake Diamond (VH23-011-0086) hann, 170cm, rnkm |
ei. Freischütz (VH21-011-0373) hann, 172cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Chrysoberyl (VH21-011-0376) hann, 164cm, rtkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nox Ghost Chase (VH22-011-0123) hann, 166cm, prtii. Ghost Opera (VH19-011-0095) hann, 176cm, m
Emälinja
e. Flying Fake Diamond (VH23-011-0086) hann, 170cm, rnkmee. Chrysoberyl (VH21-011-0376) hann, 164cm, rtkm
Girlish Ghost Tigris on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.