Irmavep Yemn (VH23-015-0055)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 04.08.2023, Puola, 22.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/irma/ |
| Rekisteröity | 18.10.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. GW Fawcett (VH23-006-0178) xx, 167cm, rn |
ii. Marwoolaf Ring xx (VH15-006-0124) xx, 167cm, rn |
iii. Sasnak Marwick (VH11-006-0221) xx, 166cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Noorallah Ring xx (VH11-006-0117) xx, 167cm |
iiei. Gillroy Ring xx (VH11-006-0114) xx, 166cm |
|
| iiee. Halleperry Ring xx (VH11-006-0116) xx, 165cm |
ie. Dame Blanche xx (VH15-006-0110) xx, 167cm, rt |
iei. Maharajah VFU xx (VH14-006-0344) xx, 165cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Quiero's Never Ever (VH14-006-0114) xx, 168cm |
ieei. Skylight ESC xx (VH14-006-0047) xx, 166cm, trn |
|
| ieee. Quiero's Ever-ending xx (VH11-006-0020) xx, 164cm, rt |
|||
| e. Kalwaria Yemn (VH22-015-0006) rbsh, 159cm, rn |
ei. Gin Sungat (VH12-001-0724) at, 158cm, rnvkk |
eii. Gin Szymon (VH12-001-0172) at, 158cm, cre |
eiii. Gin Szron (VH12-001-0168) at, 158cm, vkk |
| eiie. Gin Cyra (VH01-001-3791) at, 153cm |
eie. Gin Nora (VH12-001-0627) at, 157cm, rnvkk |
eiei. Gin Wasily (VH12-001-0442) at, 157cm, rnvkkokm |
|
| eiee. Gin Natalya (VH12-001-0325) at, 158cm, vkk |
ee. Wolina Yemn (VH21-015-0012) rbsh, 165cm, rn |
eei. Vermyal Yemn (VH21-015-0005) rbsh, 166cm, trn |
eeii. Venoven Yemn (VH21-015-0002) rbsh, 167cm, rt |
| eeie. Palmyra Yemn (VH17-015-0014) rbsh, 160cm, rt |
eee. Priton Eqlitanya (VH21-015-0001) rbsh, 165cm, prt |
eeei. Eqlid Yemn (VH17-015-0015) rbsh, 164cm, rn |
|
| eeee. Vitaliya Rozhkova (VH13-039-0042) budj |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 0.94
Isälinja
i. GW Fawcett (VH23-006-0178) xx, 167cm, rnii. Marwoolaf Ring xx (VH15-006-0124) xx, 167cm, rniii. Sasnak Marwick (VH11-006-0221) xx, 166cm, trn
Emälinja
e. Kalwaria Yemn (VH22-015-0006) rbsh, 159cm, rnee. Wolina Yemn (VH21-015-0012) rbsh, 165cm, rneee. Priton Eqlitanya (VH21-015-0001) rbsh, 165cm, prteeee. Vitaliya Rozhkova (VH13-039-0042) budjeeeee. Starokostiantynivna (VH13-039-0028) budj, 169cmeeeeee. Sheena Dec (VH05-039-4118) budj, 163cm, rneeeeeee. Atasha Wienej (VH04-039-1758) budj, 167cm, prn
Irmavep Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.