Bohemian Yemn (VH23-015-0089)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 07.12.2023, Puola, 19.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/bohe/ |
| Rekisteröity | 22.12.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Godzis Yemn xx (VH22-006-0076) xx, 167cm, rn |
ii. Frighton Yemn xx (VH20-006-0174) xx, 167cm, rn |
iii. Dofeirello xx (VH15-006-0105) xx, 167cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Undamore xx (VH15-006-0103) xx, 166cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Normandia Yemn xx (VH21-006-0259) xx, 163cm, rn |
iei. VV Norris xx (VH21-006-0149) xx, 168cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Pacrite Louisa xx (VH21-006-0148) xx, 160cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tomislawa Yemn (VH22-015-0058) rbsh, 158cm, m |
ei. Tvarogi Yemn (VH21-015-0088) rbsh, 160cm, m |
eii. Bethesda (VH21-020-0002) tersk, 159cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Last Light xx (VH21-006-0223) xx, 166cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wielkie Yemn (VH21-015-0089) rbsh, 158cm, rn |
eei. Babar Rhel x (VH21-034-0037) x, 163cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Marquisse (VH20-120-0004) don, 159cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Godzis Yemn xx (VH22-006-0076) xx, 167cm, rnii. Frighton Yemn xx (VH20-006-0174) xx, 167cm, rniii. Dofeirello xx (VH15-006-0105) xx, 167cm, rn
Emälinja
e. Tomislawa Yemn (VH22-015-0058) rbsh, 158cm, mee. Wielkie Yemn (VH21-015-0089) rbsh, 158cm, rneee. Marquisse (VH20-120-0004) don, 159cm, m
Bohemian Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.