Lahjalento Lind (VH23-018-0152)
| Rotu | Suomenhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 28.02.2023, yli 8v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://lindgard.altervista.org/h/lahjalentolind.php |
| Rekisteröity | 01.03.2023 |
| Kotitalli | Lindgård (LIGD9505) |
| Kasvattajanimi | Lind |
| Kasvattaja | LIGD9505 |
| Omistajat | alina (VRL-14858) |
KTK-III (68.000p), 30.06.2024, shktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Hiprakan Siipiveikko (VH16-018-2658) sh, 157cm, vprt |
ii. Sinikummun Taapero (VH15-018-2352) sh, 157cm, prt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tinakenkätyttö (VH12-018-1017) sh, 157cm, vprt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Valokylän Liituraita (VH22-018-0193) sh, 160cm, vprt |
ei. Taparikollinen (VH17-018-0435) sh, 162cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Aro-Mimmi (VH21-018-1455) sh, 157cm, prt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hiprakan Siipiveikko (VH16-018-2658) sh, 157cm, vprtii. Sinikummun Taapero (VH15-018-2352) sh, 157cm, prt
Emälinja
e. Valokylän Liituraita (VH22-018-0193) sh, 160cm, vprtee. Aro-Mimmi (VH21-018-1455) sh, 157cm, prt
Lahjalento Lind on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.