Kedavra Tess (VH23-019-0014)
| Rotu | Tennesseenwalker |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 01.03.2023, 14.1 vuotta, ikääntyminen: 84pv = 1v |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | http://chaorita.net/poni/kedavra-tess |
| Rekisteröity | 15.03.2023 |
| Kotitalli | Tennessee (TENN3627) |
| Kasvattajanimi | Tess |
| Kasvattaja | TENN3627 |
| Omistajat | Chao (VRL-02415) |
| i. Stonegarden Tess (VH21-019-0016) twh, 159cm |
ii. Ealdwine (VH20-019-0016) twh, 158cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Northern Garden (VH21-019-0003) twh, 159cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Bellatrix Tess (VH21-019-0018) twh, 156cm |
ei. Godric's Hollow (VH21-019-0005) twh, 157cm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Mornful Slave (VH21-019-0002) twh, 155cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Stonegarden Tess (VH21-019-0016) twh, 159cmii. Ealdwine (VH20-019-0016) twh, 158cm
Emälinja
e. Bellatrix Tess (VH21-019-0018) twh, 156cmee. Mornful Slave (VH21-019-0002) twh, 155cm
Kedavra Tess on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.