Moana's Welsh Spunk (VH23-022-0108)
| Rotu | Welsh sektio B |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 132 cm |
| Syntynyt | 29.01.2023, Uusi-Seelanti, 19.8 vuotta, ikääntyminen: 60pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/evm/spunk.html |
| Rekisteröity | 13.09.2023 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | Moana's |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
KTK-III (63.000p), 20.12.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Moana's Gobolt (VH22-022-0046) wB, 132cm, rt |
ii. Gobaith Meddwl Du (VH22-022-0042) wB, 130cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Aerona (VH20-022-0091) wB, 133cm, rnvkkokm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Moana's Welsh Lady (VH22-022-0169) wB, 132cm, rnkm |
ei. Rhyfelwr Cymreag (VH22-022-0043) wB, 135cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pendrych Gwynant (VH21-022-0119) wB, 132cm, rtkm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Moana's Gobolt (VH22-022-0046) wB, 132cm, rtii. Gobaith Meddwl Du (VH22-022-0042) wB, 130cm, rt
Emälinja
e. Moana's Welsh Lady (VH22-022-0169) wB, 132cm, rnkmee. Pendrych Gwynant (VH21-022-0119) wB, 132cm, rtkm
Moana's Welsh Spunk on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.