Noakcroft Lombardi (VH23-027-0071)
| Rotu | Newforestinponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 140 cm |
| Syntynyt | 09.06.2023, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/noakcroftlombardi.php |
| Rekisteröity | 09.06.2023 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Noakcroft |
| Kasvattaja | NOAK1698, VRL-08368 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| Omistajahistoria | |
| i. Maldwyn Lester (VH20-027-0145) nf, 143cm, rnvkk |
ii. Poniniemen Soulspawn (VH20-027-0007) nf, 139cm, rnvkk |
iii. Minotauros SWE (VH15-027-0296) nf, 136cm, rnvkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Grenboes Amber (VH15-027-0095) nf, 141cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Poniniemen Elyce (VH19-027-0111) nf, 145cm, mrn |
iei. Treant (VH16-027-0030) nf, 145cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Chesburgh Ethereal (VH18-027-0112) nf, 148cm, mrn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Poniniemen Queen Supreme (VH21-027-0116) nf, 140cm, rn |
ei. Rebentos Gotlander (VH11-027-0031) nf, 141cm |
eii. De Ryeish's Milton (VH11-027-0005) nf, 148cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Katinka II (VH11-027-0003) nf, 145cm, prn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cadogan Thistle Whistle (VH18-027-0045) nf, 139cm, prt |
eei. Primal Undercover (VH17-027-0065) nf, 144cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Winterburn Tosca (VH13-027-0021) nf, 134cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Maldwyn Lester (VH20-027-0145) nf, 143cm, rnvkkii. Poniniemen Soulspawn (VH20-027-0007) nf, 139cm, rnvkkiii. Minotauros SWE (VH15-027-0296) nf, 136cm, rnvkk
Emälinja
e. Poniniemen Queen Supreme (VH21-027-0116) nf, 140cm, rnee. Cadogan Thistle Whistle (VH18-027-0045) nf, 139cm, prteee. Winterburn Tosca (VH13-027-0021) nf, 134cm, rn
Noakcroft Lombardi on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.