Mochi Puff (VH23-029-0422)
| Rotu | Ratsuponi Polveutuminen tarkastettu 13.12.2025. Veriprosentti: 50%, tarkastaja: VRL-06701. |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 23.11.2023, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | cremello |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kimmellys.net/rp/mochi.php |
| Rekisteröity | 30.11.2023 |
| Kotitalli | Knockturn Ponies (KNOC1981) |
| Kasvattajanimi | Puff |
| Kasvattaja | PUUT7559, VRL-08368 |
| Omistajat | indy (VRL-06701) |
| Omistajahistoria | |
KTK-II (72.000p), 20.06.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Noakcroft Morfeus (VH22-029-0303) rp, 144cm, vkk |
ii. Knockturn Monarch (VH22-029-0101) rp, 144cm |
iii. Greenfair Emery (VH16-029-0252) rp, 147cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Cranmoor Sea Mist (VH17-029-0157) rp, 144cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Golden Dawn Blush (VH22-023-0107) wpb, 147cm, vkk |
iei. Diamantano (VH21-023-0045) wpb |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Golden Scampi de Celle (VH22-023-0055) wpb, 146cm, vkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Cocoqueen Puff (VH23-029-0338) rp, 146cm, vkk |
ei. Friarfield Quartier Maitre (VH22-029-0245) rp, 148cm, pe |
eii. Quintis xx (VH21-006-0308) xx, 162cm, pe |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Appleton Classic Cartier (VH22-035-0018) conn, 146cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Coco Nut Puff (VH23-023-0051) wpb, 142cm, m |
eei. Courier (VH23-023-0045) wpb, 143cm, mvkk |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Hilltops Hailey (VH23-023-0049) wpb, 146cm, vm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Noakcroft Morfeus (VH22-029-0303) rp, 144cm, vkkii. Knockturn Monarch (VH22-029-0101) rp, 144cmiii. Greenfair Emery (VH16-029-0252) rp, 147cm, trn
Emälinja
e. Cocoqueen Puff (VH23-029-0338) rp, 146cm, vkkee. Coco Nut Puff (VH23-023-0051) wpb, 142cm, meee. Hilltops Hailey (VH23-023-0049) wpb, 146cm, vm
Mochi Puff on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.