Noakcroft Dolly (VH23-035-0107)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 04.09.2023, Iso-Britannia, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kida.altervista.org/pony/dolly.php |
| Rekisteröity | 04.09.2023 |
| Kotitalli | Feyhill (FEY8232) |
| Kasvattajanimi | Noakcroft |
| Kasvattaja | NOAK1698, VRL-08368 |
| Omistajat | SissiP (VRL-09562) |
| Omistajahistoria | |
| i. Berryard Noel (VH20-035-0194) conn, 145cm, prn |
ii. Callanleigh Benjamin (VH16-035-0115) conn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Brygarth Snowy (VH20-035-0109) conn, 145cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Noakcroft Dolores (VH23-035-0065) conn, 146cm, rnvkk |
ei. Wexford Naomhan (VH21-035-0066) conn, 148cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Edenderry Doireann (VH21-035-0063) conn, 145cm, pe |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Berryard Noel (VH20-035-0194) conn, 145cm, prnii. Callanleigh Benjamin (VH16-035-0115) conn
Emälinja
e. Noakcroft Dolores (VH23-035-0065) conn, 146cm, rnvkkee. Edenderry Doireann (VH21-035-0063) conn, 145cm, pe
Noakcroft Dolly on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.