Milan van Holmes (VH23-040-0112)
| Rotu | Friisiläishevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 13.08.2023, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | |
| Sivut | http://chaorita.net/poni/milan-van-holmes |
| Rekisteröity | 23.08.2023 |
| Kotitalli | Sherlock Friesians (SHER5172) |
| Kasvattajanimi | van Holmes |
| Kasvattaja | SHER5172 |
| Omistajat | Chao (VRL-02415) |
| i. Marnix van Holmes (VH21-040-0041) fri, 168cm |
ii. Castiel van Holmes (VH14-040-0024) fri, 168cm, m |
iii. Teunis Ye (VH11-040-0008) fri, 169cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ynskje (VH11-040-0033) fri, 160cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Duren Aplonia (VH11-040-0116) fri, 163cm, m |
iei. Bullet v.d. Oorlog (VH06-040-8316) fri, 167cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Dur Jagen (VH04-040-0955) fri, 156cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hansje van Holmes (VH20-040-0160) fri, 162cm |
ei. Duren Wence (VH11-040-0139) fri, 166cm, m |
eii. d'Artagnan (VH03-040-6527) fri, 164cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Odillia van Tollan (VH11-040-0017) fri, 160cm, m |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Adalia Z4 (VH04-040-5017) fri, 164cm, m |
eei. Gratis Gedachte (VH04-040-1637) fri |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Wintry Miracle (VH04-040-1843) fri |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Marnix van Holmes (VH21-040-0041) fri, 168cmii. Castiel van Holmes (VH14-040-0024) fri, 168cm, miii. Teunis Ye (VH11-040-0008) fri, 169cm, m
Emälinja
e. Hansje van Holmes (VH20-040-0160) fri, 162cmee. Adalia Z4 (VH04-040-5017) fri, 164cm, meee. Wintry Miracle (VH04-040-1843) fri
Milan van Holmes on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.