Namys Rikard (VH23-080-0035)
| Rotu | Pohjoisruotsinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 156 cm |
| Syntynyt | 19.01.2023, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namysrikard.php |
| Rekisteröity | 26.09.2023 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Ragnvald (VH18-080-0003) prh, 155cm, mrn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Gamla Reina (VH14-080-0016) prh, 154cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Hulda Namys (VH23-080-0001) prh, 158cm, tprn |
ei. Jocke (VH21-080-0022) prh, 159cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Furuarps Hyllemö (VH18-080-0004) prh, 154cm, tprn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Ragnvald (VH18-080-0003) prh, 155cm, mrn
Emälinja
e. Hulda Namys (VH23-080-0001) prh, 158cm, tprnee. Furuarps Hyllemö (VH18-080-0004) prh, 154cm, tprn
Namys Rikard on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.