Staircase Yemn (VH23-100-0004)
| Rotu | Wielkopolski |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 163 cm |
| Syntynyt | 07.02.2023, Puola, 26.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/stara/ |
| Rekisteröity | 12.02.2023 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Milanowek Yemn (VH22-100-0024) wielk, 163cm, prt |
ii. Empyrean Robocop (VH21-021-0191) trak, 163cm, prn |
iii. Robust Reaction (VH21-021-0139) trak, 164cm, prn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Virgo III (VH21-021-0165) trak, 162cm, prn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Czarna Yemn (VH21-100-0031) wielk, 160cm, rt |
iei. Tycznie Zapisane (VH20-100-0014) wielk, 159cm, rn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Starozytny Las (VH20-107-0001) malo, 164cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Lubomina Yemn (VH21-100-0039) wielk, 164cm, rn |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Normandia Yemn xx (VH21-006-0259) xx, 163cm, rn |
eei. VV Norris xx (VH21-006-0149) xx, 168cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Pacrite Louisa xx (VH21-006-0148) xx, 160cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Milanowek Yemn (VH22-100-0024) wielk, 163cm, prtii. Empyrean Robocop (VH21-021-0191) trak, 163cm, prniii. Robust Reaction (VH21-021-0139) trak, 164cm, prn
Emälinja
e. Lubomina Yemn (VH21-100-0039) wielk, 164cm, rnee. Normandia Yemn xx (VH21-006-0259) xx, 163cm, rneee. Pacrite Louisa xx (VH21-006-0148) xx, 160cm, rt
Staircase Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.