Namys Moody Mozzie (VH23-115-0012)
| Rotu | Australianhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 09.01.2023, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | lännenratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namysmoodymozzie.php |
| Rekisteröity | 13.06.2023 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Crampton Moody Mickey (VH18-115-0001) austr, 164cm, prt |
ii. Crampton Ashman (VH16-115-0001) austr, 156cm, prn |
iii. Allen SD (VH15-115-0009) austr, 156cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Mackenzie S (VH15-115-0006) austr, 155cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Crampton Sassella (VH16-115-0019) austr, 159cm, rn |
iei. Rigrueg (VH16-115-0009) austr, 158cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Sarasota Spice (VH15-115-0016) austr, 161cm, mrn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Crampton Shirleen (VH15-115-0018) austr, 157cm |
ei. Cox Stockill DLHS (VH15-115-0014) austr, 156cm, rnvkk |
eii. Cheesley BUD (VH15-115-0002) austr, 157cm, vkk |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Senjorita (VH14-115-0003) austr, 152cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Crampton Shanahan (VH15-115-0012) austr, 162cm, trt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tremills Rio Sacha (VH15-115-0005) austr, 160cm, vprt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Crampton Moody Mickey (VH18-115-0001) austr, 164cm, prtii. Crampton Ashman (VH16-115-0001) austr, 156cm, prniii. Allen SD (VH15-115-0009) austr, 156cm
Emälinja
e. Crampton Shirleen (VH15-115-0018) austr, 157cmee. Crampton Shanahan (VH15-115-0012) austr, 162cm, trteee. Tremills Rio Sacha (VH15-115-0005) austr, 160cm, vprt
Namys Moody Mozzie on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.