Namys Rosie (VH23-253-0041)
Tämä hevonen on kuollut 18.09.2025.
| Rotu | Sim-Game Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 03.11.2023, Espanja, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | punaruunikko |
| Painotus | maastoeste |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namysrosie.php |
| Rekisteröity | 10.11.2023 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Bliznets Namys (VH21-253-0034) sgsh, 167cm, tprt |
ii. Zemniak Bogdan (VH17-039-0038) budj, 162cm, prt |
iii. Bo'gatir (VH16-039-0007) budj, 165cm, rt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Zheleznosnoy (VH16-039-0031) budj, 160cm, trn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nemesis Silvers (VH18-044-0097) holst, 170cm, m |
iei. Scorpio (VH18-044-0090) holst, 169cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Navina (VH18-044-0093) holst, 171cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Rose Red (VH22-253-0026) sgsh, 172cm, tprn |
ei. Hangszóro (VH21-070-0005) kisb, 169cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rosewick Siobhan (VH18-209-0038) ish, 165cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Bliznets Namys (VH21-253-0034) sgsh, 167cm, tprtii. Zemniak Bogdan (VH17-039-0038) budj, 162cm, prtiii. Bo'gatir (VH16-039-0007) budj, 165cm, rt
Emälinja
e. Namys Rose Red (VH22-253-0026) sgsh, 172cm, tprnee. Rosewick Siobhan (VH18-209-0038) ish, 165cm
Namys Rosie on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.