Poeziya Namys (VH24-001-0039)
| Rotu | Ahaltekinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 157 cm |
| Syntynyt | 14.01.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/poeziyanamys.php |
| Rekisteröity | 11.03.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Olezhka Namys (VH23-001-0076) at, 162cm, rn |
ii. Onipchenko (VH23-001-0034) at, 160cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Slepynina Edita (VH23-001-0043) at, 158cm, mvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pavlina Namys (VH23-001-0075) at, 155cm, rn |
ei. Dryagin (VH23-001-0033) at, 158cm, mvkk |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pechkina (VH23-001-0041) at, 156cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Olezhka Namys (VH23-001-0076) at, 162cm, rnii. Onipchenko (VH23-001-0034) at, 160cm, rn
Emälinja
e. Pavlina Namys (VH23-001-0075) at, 155cm, rnee. Pechkina (VH23-001-0041) at, 156cm, rn
Poeziya Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.