A.D. Cerio (VH24-006-0040)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 172 cm |
| Syntynyt | 15.02.2024, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | tummanpunaruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://adinanponitila.altervista.org/orit2/Cerio.html |
| Rekisteröity | 21.02.2024 |
| Kotitalli | Adina (PONI6350) |
| Kasvattajanimi | A.D. |
| Kasvattaja | VRL-04799 |
| Omistajat | Jannica (VRL-04799) |
| i. Carlos vtk (VH18-006-0139) xx, 177cm |
ii. Caral Nightsade xx (VH17-006-0003) xx, 163cm |
iii. Icandoit CT (VH12-006-0062) xx, 169cm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Barzanadana xx (VH12-006-0093) xx, 160cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. SS's Duck Lane xx (VH15-006-0270) xx, 168cm, rn |
iei. Rocking Stone Sculpture xx (VH14-006-0546) xx, 175cm, kkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Madeleine Wilja xx (VH14-006-0543) xx, 163cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. RWR Stolen Hearts (VH18-006-0037) xx, 167cm, prn |
ei. Gwaine Ring xx (VH12-006-0055) xx, 168cm, prt |
eii. Rudebox xx (VH12-006-0147) xx, 171cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. La Guenevere xx (VH12-006-0123) xx, 165cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Love Affair Fik (VH11-006-0152) xx, 166cm, prn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Carlos vtk (VH18-006-0139) xx, 177cmii. Caral Nightsade xx (VH17-006-0003) xx, 163cmiii. Icandoit CT (VH12-006-0062) xx, 169cm
Emälinja
e. RWR Stolen Hearts (VH18-006-0037) xx, 167cm, prnee. Love Affair Fik (VH11-006-0152) xx, 166cm, prn
A.D. Cerio on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.