Mitimae Yemn xx (VH24-006-0161)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 04.05.2024, Puola, 16.1 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/miti/ |
| Rekisteröity | 29.05.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Modziel Yemn xx (VH22-006-0176) xx, 166cm, rn |
ii. Sierra Behane xx (VH21-006-0247) xx, 168cm, rn |
iii. Behind The Mask xx (VH21-006-0161) xx, 164cm, mkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Anemone xx (VH21-006-0160) xx, 169cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Sokolka Yemn xx (VH21-006-0384) xx, 162cm, rn |
iei. Churchill xx (VH21-006-0352) xx, 165cm, rt |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Kingkiller Chronicle (VH21-006-0343) xx, 162cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Huta Yemn xx (VH22-006-0150) xx, 168cm, rt |
ei. Mielec Yemn xx (VH21-006-0379) xx, 166cm, rt |
eii. Chagal Renne xx (VH21-006-0339) xx, 172cm, trt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Sunday Player (VH21-006-0344) xx, 164cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Jesia Yemn xx (VH22-006-0001) xx, 170cm, rt |
eei. Logarithmic Equation (VH20-006-0223) xx, 174cm, rt |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Willful (VH21-006-0348) xx, 166cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Modziel Yemn xx (VH22-006-0176) xx, 166cm, rnii. Sierra Behane xx (VH21-006-0247) xx, 168cm, rniii. Behind The Mask xx (VH21-006-0161) xx, 164cm, mkm
Emälinja
e. Huta Yemn xx (VH22-006-0150) xx, 168cm, rtee. Jesia Yemn xx (VH22-006-0001) xx, 170cm, rteee. Willful (VH21-006-0348) xx, 166cm, rn
Mitimae Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.