Shawne Yemn xx (VH24-006-0258)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 18.06.2024, Puola, 15.1 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/shawne/ |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Vespucci Yemn xx (VH24-006-0046) xx, 164cm, trn |
ii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Hoffmania xx (VH23-006-0231) xx, 166cm, trn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kije Yemn xx (VH22-006-0131) xx, 168cm, prn |
ei. The Walking Dead (VH21-006-0346) xx, 169cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Qes Benelux xx (VH21-006-0340) xx, 168cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Vespucci Yemn xx (VH24-006-0046) xx, 164cm, trnii. Bonnot xx (VH23-006-0229) xx, 159cm, rn
Emälinja
e. Kije Yemn xx (VH22-006-0131) xx, 168cm, prnee. Qes Benelux xx (VH21-006-0340) xx, 168cm, rn
Shawne Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.