Moustier Yemn xx (VH24-006-0269)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 166 cm |
| Syntynyt | 29.08.2024, Puola, 13.5 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/moustier/ |
| Rekisteröity | 20.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrn |
ii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Let Me See xx (VH18-006-0318) xx, 161cm, mrn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Barracuda Yemn xx (VH23-006-0245) xx, 165cm, rn |
ei. Helping Out (VH23-006-0014) xx, 171cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pinophy xx (VH23-006-0128) xx, 160cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Great Line Namys xx (VH22-006-0236) xx, 166cm, mrnii. Next In Line (VH21-006-0091) xx, 167cm, mkm
Emälinja
e. Barracuda Yemn xx (VH23-006-0245) xx, 165cm, rnee. Pinophy xx (VH23-006-0128) xx, 160cm, rn
Moustier Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.