Tonic Yemn xx (VH24-006-0319)
| Rotu | Englantilainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 27.10.2024, Puola, 12.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/tonic/ |
| Rekisteröity | 08.12.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Chase Case Ree (VH22-006-0242) xx, 163cm, rn |
ii. Carrlet Rewa xx (VH11-006-0156) xx, 161cm |
iii. Wildgoose Chase xx (VH11-006-0034) xx, 162cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Forgotten Miranda (VH11-006-0138) xx, 159cm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Streetscape Feig (VH13-006-0034) xx, 163cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Intresse Yemn xx (VH23-006-0272) xx, 165cm, rn |
ei. Kartno Yemn xx (VH22-006-0038) xx, 163cm, rn |
eii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ingo xx (VH21-006-0342) xx, 168cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Trampers Ree (VH22-006-0243) xx, 165cm, rn |
eei. Twisted Transistor (VH21-006-0089) xx, 164cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Ghost Division (VH21-006-0086) xx, 169cm, rn |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Chase Case Ree (VH22-006-0242) xx, 163cm, rnii. Carrlet Rewa xx (VH11-006-0156) xx, 161cmiii. Wildgoose Chase xx (VH11-006-0034) xx, 162cm, m
Emälinja
e. Intresse Yemn xx (VH23-006-0272) xx, 165cm, rnee. Trampers Ree (VH22-006-0243) xx, 165cm, rneee. Ghost Division (VH21-006-0086) xx, 169cm, rn
Tonic Yemn xx on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.