Austin K (VH24-011-0083)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 15.03.2024, Suomi, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://kastanjeholm.weebly.com/austin-k.html |
| Rekisteröity | 16.03.2024 |
| Kotitalli | Kastanjeholm (KAST5396) |
| Kasvattajanimi | K |
| Kasvattaja | KAST5396, VRL-08179 |
| Omistajat | Sylvi (VRL-08179) |
KTK-II (72.000p), 30.11.2025, hevosktk
EV-II (30.000p), 31.03.2024, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Nox Argon (VH22-011-0132) hann, 167cm, prn |
ii. Arraxx (VH21-011-0018) hann, 168cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Inamoral (VH20-011-0104) hann, 162cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Pure Fantasy Cas (VH20-011-0285) hann, 170cm |
ei. Pure Gold (VH20-011-0035) hann, 169cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Fantasma (VH20-011-0032) hann, 169cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nox Argon (VH22-011-0132) hann, 167cm, prnii. Arraxx (VH21-011-0018) hann, 168cm, rn
Emälinja
e. Pure Fantasy Cas (VH20-011-0285) hann, 170cmee. Fantasma (VH20-011-0032) hann, 169cm, rt
Austin K on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.