Tauchen Namys (VH24-011-0211)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 14.04.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/tauchennamys.php |
| Rekisteröity | 18.10.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Tor (VH23-011-0268) hann, 166cm, trn |
ii. The Target (VH18-011-0242) hann, 167cm, rn |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Apple-Bee (VH23-011-0024) hann, 166cm, rtkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Cordyline (VH23-011-0266) hann, 173cm, m |
ei. Machtlos (VH23-011-0023) hann, 176cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Calendula (VH23-011-0025) hann, 170cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Tor (VH23-011-0268) hann, 166cm, trnii. The Target (VH18-011-0242) hann, 167cm, rn
Emälinja
e. Namys Cordyline (VH23-011-0266) hann, 173cm, mee. Calendula (VH23-011-0025) hann, 170cm, m
Tauchen Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.