Isenbert Namys (VH24-011-0286)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 10.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/isenbertnamys.php |
| Rekisteröity | 18.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Pauwau Illicit Affairs (VH23-011-0147) hann, 166cm, prt |
ii. Itward (VH21-011-0108) hann, 167cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Khiara Karisma (VH21-011-0111) hann, 165cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Love Bird (VH21-011-0161) hann, 163cm, rn |
ei. The Target (VH18-011-0242) hann, 167cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pauwau Illicit Affairs (VH23-011-0147) hann, 166cm, prtii. Itward (VH21-011-0108) hann, 167cm
Emälinja
e. Namys Love Bird (VH21-011-0161) hann, 163cm, rnee. Love Bites (VH16-011-0451) hann, 162cm, rn
Isenbert Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.