Asmara Namys (VH24-011-0287)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 11.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/asmaranamys.php |
| Rekisteröity | 18.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Amsterdam von Gateaway (VH14-011-0391) hann, 167cm, tprt |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rotterdam Celt (VH14-011-0374) hann, 166cm, rn |
iei. Reubens (VH00-011-6584) hann |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Flatterhaft (VH04-011-2689) hann, 166cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Elderberry (VH23-011-0358) hann, 169cm, m |
ei. Ishtar Bilberry (VH17-011-0226) hann, 170cm, trt |
eii. Blueberry Hill (VH15-011-0022) hann, 173cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Waltraud (VH16-011-0134) hann, 167cm, trt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Erica v. Helmwald (VH18-011-0197) hann, 166cm, m |
eei. Eric v. Donauell (VH17-011-0150) hann, 166cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Burberry (VH17-011-0298) hann, 167cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Amsterdam von Gateaway (VH14-011-0391) hann, 167cm, tprt
Emälinja
e. Namys Elderberry (VH23-011-0358) hann, 169cm, mee. Erica v. Helmwald (VH18-011-0197) hann, 166cm, meee. Burberry (VH17-011-0298) hann, 167cm
Asmara Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.