Drurybridge Velvet (VH24-011-0330)
| Rotu | Hannoverinhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 164 cm |
| Syntynyt | 01.11.2024, Saksa, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://drurybridge.weebly.com/drurybridge-velvet.html |
| Rekisteröity | 11.12.2024 |
| Kotitalli | Drurybridge Sporthorses (DRUR9515) |
| Kasvattajanimi | Drurybridge |
| Kasvattaja | DRUR9515, VRL-13923 |
| Omistajat | Viixi (VRL-13923) |
| i. Vito Oak (VH14-011-0048) hann, 168cm, trn |
ii. Vino Woods (VH13-011-0288) hann, 170cm, m |
iii. Vernis (VH13-011-0105) hann |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Ambre Solaire (VH13-011-0107) hann |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Capri von Silbereiche (VH13-011-0258) hann, 167cm, tprn |
iei. Chambord II (VH13-011-0128) hann, 168cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Babs v. Zweig (VH13-011-0196) hann, 165cm, trn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Drurybridge Francine (VH24-011-0144) hann, 168cm, rt |
ei. Pauwau Farao (VH20-011-0178) hann, 171cm |
eii. Frontierland (VH19-011-0163) hann, 176cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Castlewoods Nefertiti (VH19-011-0173) hann, 166cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Panthera SWA (VH12-011-0210) hann, 166cm |
eei. Severus Snape GER (VH04-011-0185) hann |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tigerland (VH01-011-6902) hann, 172cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Vito Oak (VH14-011-0048) hann, 168cm, trnii. Vino Woods (VH13-011-0288) hann, 170cm, miii. Vernis (VH13-011-0105) hann
Emälinja
e. Drurybridge Francine (VH24-011-0144) hann, 168cm, rtee. Panthera SWA (VH12-011-0210) hann, 166cmeee. Tigerland (VH01-011-6902) hann, 172cm, rt
Drurybridge Velvet on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.