Redrocks Yemn (VH24-015-0001)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 161 cm |
| Syntynyt | 18.12.2023, Puola, 19.2 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | rautiaankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/rocks/ |
| Rekisteröity | 04.01.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Mniow Yemn (VH22-015-0050) rbsh, 158cm, mkm |
ii. Stepdancer LH (VH22-006-0071) xx, 161cm, mkm |
iii. Legacy Stand (VH20-006-0158) xx, 157cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Temple Dancer (VH20-006-0199) xx, 162cm, rtkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lewkowa Yemn (VH21-020-0062) tersk, 157cm, rt |
iei. Bethesda (VH21-020-0002) tersk, 159cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Aksinya (VH21-120-0007) don, 156cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Laczna Yemn (VH22-039-0029) budj, 162cm, rt |
ei. Tapad Yemn (VH21-039-0093) budj, 162cm, rtkm |
eii. Kolykhay (VH21-039-0080) budj, 162cm, rt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Sgorra Magiya (VH21-039-0079) budj, 159cm, rtkm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Lezcyna Yemn (VH21-039-0094) budj, 164cm, rt |
eei. Nat Gade (VH21-039-0089) budj, 162cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Bessmyzlennyja (VH21-039-0090) budj, 165cm, rt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Mniow Yemn (VH22-015-0050) rbsh, 158cm, mkmii. Stepdancer LH (VH22-006-0071) xx, 161cm, mkmiii. Legacy Stand (VH20-006-0158) xx, 157cm, m
Emälinja
e. Laczna Yemn (VH22-039-0029) budj, 162cm, rtee. Lezcyna Yemn (VH21-039-0094) budj, 164cm, rteee. Bessmyzlennyja (VH21-039-0090) budj, 165cm, rt
Redrocks Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.