Page Ladson Yemn (VH24-015-0021)
Tämä hevonen on kuollut 05.02.2026.
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 158 cm |
| Syntynyt | 12.09.2024, Puola, Kuollessaan 11.4 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/page/ |
| Rekisteröity | 20.10.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Mniow Yemn (VH22-015-0050) rbsh, 158cm, mkm |
ii. Stepdancer LH (VH22-006-0071) xx, 161cm, mkm |
iii. Legacy Stand (VH20-006-0158) xx, 157cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Temple Dancer (VH20-006-0199) xx, 162cm, rtkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Lewkowa Yemn (VH21-020-0062) tersk, 157cm, rt |
iei. Bethesda (VH21-020-0002) tersk, 159cm, m |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Aksinya (VH21-120-0007) don, 156cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Wacan Yemn (VH23-015-0020) rbsh, 159cm, rnkm |
ei. Cisewo Yemn (VH21-015-0094) rbsh, 165cm, rnkm |
eii. Sierra Theory Of Poseidon (VH20-034-0040) x, 158cm, trn |
eiii. Psygon (VH16-003-0225) ox |
| eiie. Theory Of Change (VH21-006-0164) xx, 161cm, rn |
eie. Wica Yemn (VH21-039-0078) budj, 166cm, rnkm |
eiei. Sredneve Kovoye (VH21-039-0001) budj, 172cm, mkm |
|
| eiee. Cheskaya Svoboda (VH21-039-0002) budj, 162cm, rn |
ee. Poladowa Yemn (VH22-015-0021) rbsh, 163cm, rn |
eei. Radun Yemn (VH21-015-0092) rbsh, 163cm, rn |
eeii. Agamemnon xx (VH20-006-0234) xx, 168cm, trn |
| eeie. Aksinya (VH21-120-0007) don, 156cm, rt |
eee. Zorah Magdaros di Sierra (VH21-015-0007) rbsh, 165cm, trn |
eeei. Knightfall xx (VH20-006-0083) xx, 163cm, m |
|
| eeee. Zoya (VH20-120-0005) don, 161cm, trn |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 1.56%
Sukukatokerroin: 0.95
Isälinja
i. Mniow Yemn (VH22-015-0050) rbsh, 158cm, mkmii. Stepdancer LH (VH22-006-0071) xx, 161cm, mkmiii. Legacy Stand (VH20-006-0158) xx, 157cm, m
Emälinja
e. Wacan Yemn (VH23-015-0020) rbsh, 159cm, rnkmee. Poladowa Yemn (VH22-015-0021) rbsh, 163cm, rneee. Zorah Magdaros di Sierra (VH21-015-0007) rbsh, 165cm, trneeee. Zoya (VH20-120-0005) don, 161cm, trn
Page Ladson Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.