Onega Namys (VH24-015-0060)
| Rotu | Russian-Based Sport Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 165 cm |
| Syntynyt | 06.07.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustanvoikko |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/oneganamys.php |
| Rekisteröity | 05.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Restless Soul xx (VH21-006-0242) xx, 167cm, rt |
ii. Sea Soul xx (VH18-006-0340) xx, 169cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mirror Mirror xx (VH16-006-0234) xx, 164cm, rnkm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Orela Karma (VH23-015-0077) rbsh, 164cm, mvkk |
ei. Tuntematon ori | eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Orape (VH23-120-0004) don, 157cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Restless Soul xx (VH21-006-0242) xx, 167cm, rtii. Sea Soul xx (VH18-006-0340) xx, 169cm, rt
Emälinja
e. Orela Karma (VH23-015-0077) rbsh, 164cm, mvkkee. Orape (VH23-120-0004) don, 157cm, m
Onega Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.