Claridge Kharisma (VH24-021-0059)
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 169 cm |
| Syntynyt | 02.04.2024, 13.1 vuotta, ikääntyminen: 60pv = 1v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://claridgestud.altervista.org/trak/claridgekharisma.php |
| Rekisteröity | 09.04.2024 |
| Kotitalli | Claridge Stud (CLAR1020) |
| Kasvattajanimi | Claridge |
| Kasvattaja | CLAR1020, VRL-08204 |
| Omistajat | Dimma (VRL-08204) |
| i. Nox Anarchomancer (VH23-021-0272) trak, 175cm, rn |
ii. Necromancer II (VH22-021-0071) trak, 176cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Alice In A Wookieeland (VH20-021-0001) trak, 168cm, mrn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Melanges Kerr (VH17-021-0189) trak, 163cm |
ei. Criante (VH15-021-0699) trak, 166cm, trn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Kestral (VH15-021-0700) trak, 163cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nox Anarchomancer (VH23-021-0272) trak, 175cm, rnii. Necromancer II (VH22-021-0071) trak, 176cm, m
Emälinja
e. Melanges Kerr (VH17-021-0189) trak, 163cmee. Kestral (VH15-021-0700) trak, 163cm, m
Claridge Kharisma on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.