VDA Hyperion (VH24-021-0224)
Tämä hevonen on kuollut 28.01.2026.
| Rotu | Trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 01.11.2024, Belgia, Kuollessaan yli 8v |
| Väri | tummanruunikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://kida.altervista.org/azur/h/rip/hyperion.php |
| Rekisteröity | 02.11.2024 |
| Kotitalli | Haras du Vent d'Azur (VDA4343) |
| Kasvattajanimi | VDA |
| Kasvattaja | VDA4343, VRL-08368 |
| Omistajat | Kida (VRL-08368) |
EV-II (32.000p), 30.11.2024, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Fandango (VH15-021-0095) trak, 171cm, trn |
ii. Tuntematon ori | iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Fairie SWA (VH14-021-0324) trak, 168cm, rn |
iei. Dark Rumor (VH13-021-0484) trak, 167cm, trn |
ieii. Your Song (VH12-021-0058) trak, 166cm |
| ieie. Romance In Tokio (VH12-021-0041) trak, 167cm |
iee. Dark Fairydem (VH13-021-0471) trak, 166cm, vrn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Dark Fairydust (VH13-021-0342) trak, 161cm |
|||
| e. Escorant Hera (VH20-021-0099) trak, 167cm, m |
ei. Timebomb ACT (VH11-021-0497) trak, 166cm, m |
eii. Generald SWA (VH01-021-6890) trak, 164cm, m |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Nelda LUX (VH03-021-3846) trak, 167cm, rt |
eiei. Matadour NON (VH01-021-8440) trak |
|
| eiee. Zelda Ion (VH00-021-0595) trak, 162cm, rt |
ee. Poem's Harmonic (VH12-021-0288) trak, 168cm, rn |
eei. Macho von Argen (VH03-021-8183) trak, 169cm, trn |
eeii. Echo von Argen (VH04-021-3024) trak |
| eeie. Abbey von Argen (VH05-021-3209) trak, 164cm |
eee. Poem's Hilda (VH04-090-1864) a-trak, 167cm, trn |
eeei. Infernal Elite SIN (VH00-090-4896) a-trak |
|
| eeee. Himayalan de Poemé (VH00-021-1549) trak |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Fandango (VH15-021-0095) trak, 171cm, trn
Emälinja
e. Escorant Hera (VH20-021-0099) trak, 167cm, mee. Poem's Harmonic (VH12-021-0288) trak, 168cm, rneee. Poem's Hilda (VH04-090-1864) a-trak, 167cm, trneeee. Himayalan de Poemé (VH00-021-1549) trakeeeee. Ambrose (VH00-021-0864) trak
VDA Hyperion on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.