Carlina MPB (VH24-023-0081)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 145 cm |
| Syntynyt | 22.04.2024, Uusi-Seelanti, alle 3v, tai ikääntymistä ei ole ilmoitettu |
| Väri | |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/ta/cara.html |
| Rekisteröity | 25.05.2024 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | MPB |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
KTK-III (66.000p), 20.12.2024, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Callaghan MPB (VH23-023-0190) wpb, 144cm, rn |
ii. Breezy Cadwgan (VH11-023-0121) wpb, 143cm |
iii. Cadfridog Nymfo (VH11-022-0050) wB, 131cm, vkk |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Vita's Asterella GBR (VH05-023-2180) wpb, 141cm, mrn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Brunnby Kittiwink (VH22-023-0102) wpb, 148cm, vrt |
iei. Bayfield Wranws (VH20-023-0090) wpb |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Cornhill Pretty Ballet (VH18-023-0053) wpb, 142cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Elitehof's Cicciolina (VH22-023-0023) wpb, 146cm, vrt |
ei. Elitehof's Coenraad (VH20-023-0093) wpb, 141cm |
eii. Verkenner Coen (VH20-023-0056) wpb, 148cm, prt |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Pajumaan Parisienne (VH20-023-0092) wpb, 142cm |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Elitehof's Fleur (VH21-023-0039) wpb, 147cm, prt |
eei. Jamil al Fajr (VH15-003-0036) ox, 146cm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Stilhoek Carmine (VH21-023-0038) wpb, 147cm, trt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Callaghan MPB (VH23-023-0190) wpb, 144cm, rnii. Breezy Cadwgan (VH11-023-0121) wpb, 143cmiii. Cadfridog Nymfo (VH11-022-0050) wB, 131cm, vkk
Emälinja
e. Elitehof's Cicciolina (VH22-023-0023) wpb, 146cm, vrtee. Elitehof's Fleur (VH21-023-0039) wpb, 147cm, prteee. Stilhoek Carmine (VH21-023-0038) wpb, 147cm, trt
Carlina MPB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.