Cartezdor MPB (VH24-023-0177)
| Rotu | Welsh Part Bred |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 149 cm |
| Syntynyt | 19.11.2024, Uusi-Seelanti, 18.4 vuotta, ikääntyminen: 30pv = 1v |
| Väri | rautiaanpäistärikkö |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | http://keppis.net/moana/ponit/or/teze.html |
| Rekisteröity | 31.12.2024 |
| Kotitalli | Moana part breds (MOAN4100) |
| Kasvattajanimi | MPB |
| Kasvattaja | MOAN4100, VRL-01851 |
| Omistajat | Nintsu (VRL-01851) |
| i. Pencoed Cador (VH24-022-0073) wB, 133cm, rtpäis |
ii. Rochford Cassian (VH23-022-0155) wB, 133cm, trt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Beynon Donna (VH23-022-0157) wB, 130cm, rtpäis |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Zatora Yemn xx (VH21-006-0376) xx, 164cm, rnkm |
ei. Spoonbill (VH21-006-0354) xx, 165cm, rtkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Loyal Lump (VH21-006-0350) xx, 160cm, mrn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Pencoed Cador (VH24-022-0073) wB, 133cm, rtpäisii. Rochford Cassian (VH23-022-0155) wB, 133cm, trt
Emälinja
e. Zatora Yemn xx (VH21-006-0376) xx, 164cm, rnkmee. Loyal Lump (VH21-006-0350) xx, 160cm, mrn
Cartezdor MPB on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.