Tirion Caswallon (VH24-026-0056)
| Rotu | Welsh sektio D |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 08.04.2024, Yhdistynyt kuningaskunta, yli 8v |
| Väri | ruunikko |
| Painotus | |
| Sivut | http://tirion.altervista.org/3rd/tirioncaswallon.php |
| Rekisteröity | 29.05.2024 |
| Kotitalli | Tirion Welsh Ponies (TIRI1137) |
| Kasvattajanimi | Tirion |
| Kasvattaja | TIRI1137 |
| Omistajat | elen (VRL-01863) |
VSN Halter Champion (90.000p), 05.10.2025, NK
PSB-II (76.000p), 25.06.2025, PSB
KTK-II (73.000p), 20.06.2024, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Tirion Culhwch (VH22-026-0121) wD, 148cm, m |
ii. Isandro KV (VH20-026-0008) wD, 143cm, m |
iii. Carnedau Deryn Du (VH14-026-0194) wD, 146cm, m |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Secret Satin (VH16-026-0018) wD, 139cm, rt |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tirion Crwst (VH22-026-0068) wD, 147cm |
iei. Cwmifor Eifion (VH20-026-0076) wD, 150cm, trn |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Talog Cwci (VH21-026-0103) wD, 145cm, rn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Tirion Bregus (VH23-026-0069) wD, 150cm, m |
ei. Tirion Rhannwr (VH22-026-0125) wD, 148cm |
eii. Mallolwch Ehangwen (VH20-026-0004) wD, 149cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Mawrfrydig Rhian (VH21-026-0105) wD, 144cm, rnvkk |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Tirion Beca (VH22-026-0149) wD, 151cm, rn |
eei. Ymladdwr Dewr (VH22-026-0026) wD, 141cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Pontwydd Beca (VH21-026-0113) wD, 145cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Tirion Culhwch (VH22-026-0121) wD, 148cm, mii. Isandro KV (VH20-026-0008) wD, 143cm, miii. Carnedau Deryn Du (VH14-026-0194) wD, 146cm, m
Emälinja
e. Tirion Bregus (VH23-026-0069) wD, 150cm, mee. Tirion Beca (VH22-026-0149) wD, 151cm, rneee. Pontwydd Beca (VH21-026-0113) wD, 145cm
Tirion Caswallon on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.