Namyshill's Cardiac Arrest (VH24-027-0084)
| Rotu | Newforestinponi |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 137 cm |
| Syntynyt | 22.08.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | punarautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyshillscardiacarrest.php |
| Rekisteröity | 03.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namyshill's |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namyshill's Hollow Man (VH23-027-0134) nf, 138cm, rt |
ii. Ravenscroft Jumping Horror (VH18-027-0029) nf, 143cm, rnkm |
iii. Wirksworth Blackheart (VH16-027-0014) nf, 146cm, trn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Holdcroft Horror Stories (VH15-027-0297) nf, 139cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nira Natalia (VH23-027-0034) nf, 135cm, trt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Grubosch Nicia (VH15-027-0049) nf, 142cm, rt |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Cecilia (VH21-027-0079) nf, 140cm, rt |
ei. Namys Shamble (VH17-027-0071) nf, 141cm, rt |
eii. Fanfar Shuffle (VH16-027-0033) nf |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Moreland Hildred (VH15-027-0042) nf, 141cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Namys Celinda (VH18-027-0084) nf, 140cm, rt |
eei. Rascal (VH17-027-0062) nf, 144cm, rn |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Celeste (VH15-027-0178) nf, 142cm, vprt |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namyshill's Hollow Man (VH23-027-0134) nf, 138cm, rtii. Ravenscroft Jumping Horror (VH18-027-0029) nf, 143cm, rnkmiii. Wirksworth Blackheart (VH16-027-0014) nf, 146cm, trn
Emälinja
e. Namys Cecilia (VH21-027-0079) nf, 140cm, rtee. Namys Celinda (VH18-027-0084) nf, 140cm, rteee. Celeste (VH15-027-0178) nf, 142cm, vprt
Namyshill's Cardiac Arrest on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.