Rozenstein K (VH24-031-0193)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 172 cm |
| Syntynyt | 08.05.2024, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://tahtimittari.net/hopp/rozenstein.php |
| Rekisteröity | 17.10.2024 |
| Kotitalli | Vintergatan (VIGA7761) |
| Kasvattajanimi | K |
| Kasvattaja | KAST5396, VRL-08179 |
| Omistajat | Sanchez (VRL-10533) |
KTK-III (66.000p), 30.04.2025, hevosktk
EV-II (31.000p), 31.10.2024, EV
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Rozanov Hills (VH19-031-0300) fwb, 171cm, trn |
ii. Don Rostojev (VH18-011-0244) hann, 170cm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Tiffany Blue (VH18-021-0169) trak, 168cm |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. High Hopes Hills (VH19-031-0306) fwb, 171cm, prn |
ei. Han Solo Z (VH17-272-0012) Z |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Ghost Stories (VH18-021-0157) trak, 166cm, rn |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rozanov Hills (VH19-031-0300) fwb, 171cm, trnii. Don Rostojev (VH18-011-0244) hann, 170cm
Emälinja
e. High Hopes Hills (VH19-031-0306) fwb, 171cm, prnee. Ghost Stories (VH18-021-0157) trak, 166cm, rn
Rozenstein K on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.