Chardonnay Hills (VH24-031-0196)
| Rotu | Suomalainen puoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 168 cm |
| Syntynyt | 19.02.2023, Suomi, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://tahtimittari.net/hopp/chardonnay.php |
| Rekisteröity | 17.10.2024 |
| Kotitalli | Vintergatan (VIGA7761) |
| Kasvattajanimi | Hills |
| Kasvattaja | KAST5396, VRL-08179 |
| Omistajat | Sanchez (VRL-10533) |
KTK-III (63.000p), 31.12.2024, hevosktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Apollo Hills (VH19-031-0261) fwb, 166cm, prn |
ii. Argento Hills (VH18-031-0320) fwb, 165cm |
iii. Arezzo (VH18-044-0095) holst, 172cm, tprn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Muse (VH18-011-0171) hann, 159cm, tprn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Everholt Polar Nights (VH19-048-0004) westf, 167cm |
iei. Pygmaleon (VH14-048-0022) westf, 168cm, rnkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Soleil Tropica (VH17-048-0023) westf, 166cm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Kastanjan Cava Noche (VH20-031-0012) fwb, 167cm, tprn |
ei. Pino Noir Silvers (VH18-011-0169) hann, 171cm, tprn |
eii. Picolino (VH18-011-0161) hann, 169cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Totara (VH18-011-0158) hann, 170cm, trn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Everholt French Kiss (VH19-076-0002) bwp, 165cm, m |
eei. Pinturischio (VH07-076-0264) bwp, 170cm, m |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Kissrothelle (VH18-076-0001) bwp, 163cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Apollo Hills (VH19-031-0261) fwb, 166cm, prnii. Argento Hills (VH18-031-0320) fwb, 165cmiii. Arezzo (VH18-044-0095) holst, 172cm, tprn
Emälinja
e. Kastanjan Cava Noche (VH20-031-0012) fwb, 167cm, tprnee. Everholt French Kiss (VH19-076-0002) bwp, 165cm, meee. Kissrothelle (VH18-076-0001) bwp, 163cm
Chardonnay Hills on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.