Feyhill Caoimhe (VH24-035-0135)
| Rotu | Connemaranponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 147 cm |
| Syntynyt | 01.10.2024, yli 8v |
| Väri | ruunivoikko |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://pullatiikeri.net/glenfort/h/feyhill-caoimhe |
| Rekisteröity | 27.10.2024 |
| Kotitalli | Glenfort Stud (GLEN8263) |
| Kasvattajanimi | Feyhill |
| Kasvattaja | FEY8232, VRL-08368 |
| Omistajat | Kirsiina (VRL-05196) |
| Omistajahistoria | |
KTK-III (61.000p), 20.06.2025, poniktk
Tarkemmat kuvaukset palkinnoista| i. Hartwig's Conall (VH23-035-0067) conn, 146cm, rnvkk |
ii. Edworth Cillian (VH22-035-0115) conn, 145cm, mkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Aughlurogh Fiadh (VH22-035-0112) conn, 146cm, rnvkk |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Noakcroft Awesome (VH23-035-0066) conn, 146cm, rnpäis |
ei. Limerick Deaglán (VH21-035-0057) conn, 147cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Celbridge Aoife (VH21-035-0061) conn, 145cm, rnpäis |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Hartwig's Conall (VH23-035-0067) conn, 146cm, rnvkkii. Edworth Cillian (VH22-035-0115) conn, 145cm, mkm
Emälinja
e. Noakcroft Awesome (VH23-035-0066) conn, 146cm, rnpäisee. Celbridge Aoife (VH21-035-0061) conn, 145cm, rnpäis
Feyhill Caoimhe on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.