Vorobyova Namys (VH24-039-0077)
| Rotu | Budjonnynhevonen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 162 cm |
| Syntynyt | 13.04.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | rautias |
| Painotus | kenttäratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/vorobyovanamys.php |
| Rekisteröity | 05.05.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Argument Ion (VH15-039-0075) budj, 164cm, rt |
ii. Arbitrazh (VH12-039-0025) budj, 165cm, rt |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Atlasnaja GA (VH15-039-0016) budj, 161cm, rt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Vavlona Namys (VH24-039-0024) budj, 162cm, rt |
ei. Demer (VH23-039-0017) budj, 163cm, m |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Vebula (VH23-039-0021) budj, 164cm, rt |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Argument Ion (VH15-039-0075) budj, 164cm, rtii. Arbitrazh (VH12-039-0025) budj, 165cm, rt
Emälinja
e. Vavlona Namys (VH24-039-0024) budj, 162cm, rtee. Vebula (VH23-039-0021) budj, 164cm, rt
Vorobyova Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.