Only Teardrops Namys (VH24-043-0066)
| Rotu | Ruotsinpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 172 cm |
| Syntynyt | 21.09.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | musta |
| Painotus | kouluratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/onlyteardropsnamys.php |
| Rekisteröity | 30.12.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Namys Earthquake (VH21-043-0009) swb, 172cm, m |
ii. Extanor GA (VH16-043-0001) swb, 174cm, m |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Cosmopolitan Diva (VH18-043-0019) swb, 167cm, trn |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Euphoria Ree (VH23-043-0041) swb, 170cm, rt |
ei. Lilieberg Danjel (VH16-043-0002) swb, 168cm, rn |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Cascada SWE (VH16-043-0011) swb, 170cm |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Namys Earthquake (VH21-043-0009) swb, 172cm, mii. Extanor GA (VH16-043-0001) swb, 174cm, m
Emälinja
e. Euphoria Ree (VH23-043-0041) swb, 170cm, rtee. Cascada SWE (VH16-043-0011) swb, 170cm
Only Teardrops Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.