Namys Winzenz (VH24-061-0013)
| Rotu | Lewitzer |
|---|---|
| Sukupuoli | ori |
| Säkäkorkeus | 144 cm |
| Syntynyt | 15.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyswinzenz.php |
| Rekisteröity | 29.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Wieland DHF (VH16-061-0001) lew, 139cm |
ii. Wishkey DHF (VH14-061-0096) lew, 133cm, mkrj |
iii. Whiskey Göttlichen (VH11-061-0025) lew, 145cm, rnkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Betha von Dolce (VH13-061-0033) lew, 135cm, mkrj |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. C. Iwanka (VH14-061-0102) lew, 143cm |
iei. Figur v. Kluft (VH12-061-0014) lew, 139cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Verwirrung (VH22-061-0014) lew, 141cm |
ei. Namys Wunsch (VH21-061-0016) lew, 141cm |
eii. Traum (VH13-061-0153) lew, 147cm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Ahorn Sophia (VH13-061-0115) lew, 135cm, rnkrj |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. I Am You Rewa (VH12-061-0010) lew, 141cm |
eei. Bourbon Street (VH11-061-0006) lew, 137cm, rnkrj |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Wempula (VH12-029-0013) rp, 142cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Wieland DHF (VH16-061-0001) lew, 139cmii. Wishkey DHF (VH14-061-0096) lew, 133cm, mkrjiii. Whiskey Göttlichen (VH11-061-0025) lew, 145cm, rnkrj
Emälinja
e. Namys Verwirrung (VH22-061-0014) lew, 141cmee. I Am You Rewa (VH12-061-0010) lew, 141cmeee. Wempula (VH12-029-0013) rp, 142cm
Namys Winzenz on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.