Namyshill's Zephora (VH24-063-0033)
| Rotu | Dartmoorinponi |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 124 cm |
| Syntynyt | 06.10.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | mustanruunikko |
| Painotus | valjakkoajo |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/namyshillszephora.php |
| Rekisteröity | 17.11.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namyshill's |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. A.D. Piece of Art (VH18-063-0043) dartm, 124cm, tprn |
ii. Nerywick Masterpiece (VH16-063-0027) dartm, 125cm, m |
iii. Talynreed Enored (VH16-063-0009) dartm, 126cm, tprt |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Briar Glen Sensation (VH16-063-0006) dartm, 121cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. A.D. Lill of Feril (VH11-063-0009) dartm, 123cm, mrn |
iei. Leo (VH06-063-7028) dartm, 124cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Feril (VH11-063-0007) dartm, 120cm, tprn |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namyshill's Frida (VH23-063-0001) dartm, 124cm, trn |
ei. Nerywick Riverwind (VH16-063-0025) dartm, 126cm, mrn |
eii. Carvennec Riverhopper (VH16-063-0010) dartm, 125cm, rnkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. PP's Fairy Dust (VH17-063-0007) dartm, 121cm, trn |
eei. Nerywick Goldworthy (VH17-063-0003) dartm, 123cm |
eeii. Dewmoor First Edition (VH16-063-0020) dartm, 123cm, trn |
| eeie. Kingcardine Aurora (VH16-063-0005) dartm, 122cm, prn |
eee. Nerywick Fairy Cake (VH16-063-0023) dartm, 120cm |
eeei. Brandywood Fury (VH16-063-0011) dartm, 121cm, trn |
|
| eeee. Elfgrove Fairy Wings (VH16-063-0016) dartm, 119cm, rt |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. A.D. Piece of Art (VH18-063-0043) dartm, 124cm, tprnii. Nerywick Masterpiece (VH16-063-0027) dartm, 125cm, miii. Talynreed Enored (VH16-063-0009) dartm, 126cm, tprt
Emälinja
e. Namyshill's Frida (VH23-063-0001) dartm, 124cm, trnee. PP's Fairy Dust (VH17-063-0007) dartm, 121cm, trneee. Nerywick Fairy Cake (VH16-063-0023) dartm, 120cmeeee. Elfgrove Fairy Wings (VH16-063-0016) dartm, 119cm, rt
Namyshill's Zephora on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.