Cahokia Yemn (VH24-090-0011)
| Rotu | Anglo-trakehner |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 170 cm |
| Syntynyt | 31.03.2024, Puola, 16.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/cahokia/ |
| Rekisteröity | 26.04.2024 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Ocypel Yemn (VH22-090-0032) a-trak, 168cm, rn |
ii. Robac Yemn xx (VH22-006-0070) xx, 165cm, rn |
iii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Qes Benelux xx (VH21-006-0340) xx, 168cm, rn |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Deadly Meows Del (VH22-021-0026) trak, 167cm, prn |
iei. The Purr-fect Hero (VH17-021-0064) trak, 168cm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Deadly Sins (VH17-021-0040) trak |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Ciecha Yemn (VH22-090-0002) a-trak, 172cm, rnkm |
ei. Sierra Behane xx (VH21-006-0247) xx, 168cm, rn |
eii. Behind The Mask xx (VH21-006-0161) xx, 164cm, mkm |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Anemone xx (VH21-006-0160) xx, 169cm, rn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Pantera di Sierra (VH21-090-0012) a-trak, 170cm, rnkm |
eei. Panteon (VH19-021-0026) trak, 172cm, rnkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Vendetta xx (VH20-006-0084) xx, 173cm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Ocypel Yemn (VH22-090-0032) a-trak, 168cm, rnii. Robac Yemn xx (VH22-006-0070) xx, 165cm, rniii. Times Doc (VH21-006-0347) xx, 157cm, rn
Emälinja
e. Ciecha Yemn (VH22-090-0002) a-trak, 172cm, rnkmee. Pantera di Sierra (VH21-090-0012) a-trak, 170cm, rnkmeee. Vendetta xx (VH20-006-0084) xx, 173cm
Cahokia Yemn on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.