Magellanic Clouds Namys (VH24-177-0013)
| Rotu | American Miniature Horse |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 81 cm |
| Syntynyt | 20.01.2024, Espanja, yli 8v |
| Väri | |
| Painotus | askellajiratsastus |
| Sivut | https://namy.irppasen.net/magellaniccloudsnamys.php |
| Rekisteröity | 19.03.2024 |
| Kotitalli | Namyshill (NAMY9545) |
| Kasvattajanimi | Namys |
| Kasvattaja | NAMY9545 |
| Omistajat | Ireth (VRL-03777) |
| i. Rainmaker Winter Wonderland (VH23-177-0029) amh, 80cm, rnvkk |
ii. Rainmaker Raven Spirit (VH16-177-0066) amh, 79cm, mkrj |
iii. Maple's Demon Spirit (VH15-177-0022) amh, 75cm, mkrj |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Shadowlands Raven Moon (VH14-177-0020) amh, 75cm, m |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Rainmaker Lady Winterfrost (VH12-177-0031) amh, 82cm, rnvkk |
iei. Rust Meadow's Frost Fair (VH12-177-0024) amh, 86cm, rnvkk |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Lady Satin (VH12-177-0025) amh, 83cm, mvkk |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Namys Starburst Galaxy (VH21-177-0021) amh, 80cm |
ei. Rainmaker Little Chino (VH15-177-0047) amh, 75cm |
eii. Fortunato (VH14-177-0027) amh, 75cm, rtkrj |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. November Roses (VH14-177-0009) amh, 73cm, mpäis |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rainmaker Starway Replica (VH17-177-0004) amh, 86cm |
eei. Must Be Stardust (VH16-177-0005) amh, 86cm, hprnhkko |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Renewal Chelsea (VH12-177-0026) amh, 89cm, rtkrj |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Rainmaker Winter Wonderland (VH23-177-0029) amh, 80cm, rnvkkii. Rainmaker Raven Spirit (VH16-177-0066) amh, 79cm, mkrjiii. Maple's Demon Spirit (VH15-177-0022) amh, 75cm, mkrj
Emälinja
e. Namys Starburst Galaxy (VH21-177-0021) amh, 80cmee. Rainmaker Starway Replica (VH17-177-0004) amh, 86cmeee. Renewal Chelsea (VH12-177-0026) amh, 89cm, rtkrj
Magellanic Clouds Namys on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.