Midnight Sun di Sierra (VH24-202-0028)
| Rotu | Englanninpuoliverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 167 cm |
| Syntynyt | 31.05.2024, Italia, yli 8v |
| Väri | tummanrautias |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://ahmaista.net/s/midnightsundisierra.html |
| Rekisteröity | 29.06.2024 |
| Kotitalli | Scuderia Sierra (CIEL3278) |
| Kasvattajanimi | di Sierra |
| Kasvattaja | CIEL3278, VRL-14085 |
| Omistajat | Nikki (VRL-14085) |
| i. Murmansk Hills (VH21-021-0016) trak, 165cm, m |
ii. LB Samoynikov (VH20-021-0097) trak, 167cm, rn |
iii. Baryshnikov (VH20-021-0010) trak, 168cm, mrn |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Schneewittchen (VH20-021-0024) trak, 165cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Mombasa Hills (VH20-021-0005) trak, 162cm |
iei. Ciridium xx (VH17-006-0034) xx, 167cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Marrakesh II (VH19-021-0011) trak, 161cm, m |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Solstice Cloud (VH23-202-0077) ewb, 166cm, vprt |
ei. Whitfield Fifth Solar (VH23-006-0100) xx, 165cm, rnkrj |
eii. Xul Solar xx (VH22-006-0072) xx, 162cm, rnkrj |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Indian Four xx (VH22-006-0067) xx, 164cm, mrn |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Rimespell Dilemma (VH22-202-0059) ewb, 166cm, m |
eei. Granall Daemon (VH22-202-0031) ewb, 167cm, mkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Shadowy Dame (VH22-202-0030) ewb, 165cm, m |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Murmansk Hills (VH21-021-0016) trak, 165cm, mii. LB Samoynikov (VH20-021-0097) trak, 167cm, rniii. Baryshnikov (VH20-021-0010) trak, 168cm, mrn
Emälinja
e. Solstice Cloud (VH23-202-0077) ewb, 166cm, vprtee. Rimespell Dilemma (VH22-202-0059) ewb, 166cm, meee. Shadowy Dame (VH22-202-0030) ewb, 165cm, m
Midnight Sun di Sierra on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.