Merle Yemn ox (VH25-003-0046)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 152 cm |
| Syntynyt | 25.12.2024, Puola, 10.9 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | ruunikonkimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/merle/ |
| Rekisteröity | 14.04.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Nawar Nuri ox (VH23-003-0074) ox, 152cm, rnkm |
ii. Simvol Nubia ox (VH12-003-0431) ox, 152cm |
iii. Nuriff GA (VH07-034-0023) ox, 147cm, rtkm |
iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Simvol GA (VH07-003-0206) ox, 156cm, rnkm |
iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Nawar Midha ox (VH12-003-0575) ox, 150cm, rnkm |
iei. Maram Fareed ox (VH12-003-0003) ox, 143cm, rtkm |
ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Nawar Gulzar ox (VH11-003-0414) ox, 157cm, rnkm |
ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Enlightened Yemn ox (VH23-003-0254) ox, 153cm, rnkm |
ei. Doom Yemn ox (VH23-003-0120) ox, 157cm, rn |
eii. Bueid Almadaa (VH22-003-0224) ox, 153cm, rn |
eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Yatanabaa (VH22-003-0223) ox, 158cm, rt |
eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Terespol Yemn ox (VH22-003-0012) ox, 152cm, rtkm |
eei. Kitos ox (VH21-003-0186) ox, 153cm, rtkm |
eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Fakiha (VH21-003-0192) ox, 150cm, rtkm |
eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Nawar Nuri ox (VH23-003-0074) ox, 152cm, rnkmii. Simvol Nubia ox (VH12-003-0431) ox, 152cmiii. Nuriff GA (VH07-034-0023) ox, 147cm, rtkm
Emälinja
e. Enlightened Yemn ox (VH23-003-0254) ox, 153cm, rnkmee. Terespol Yemn ox (VH22-003-0012) ox, 152cm, rtkmeee. Fakiha (VH21-003-0192) ox, 150cm, rtkm
Merle Yemn ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.