Hanai Yemn ox (VH25-003-0303)
| Rotu | Arabialainen täysiverinen |
|---|---|
| Sukupuoli | tamma |
| Säkäkorkeus | 154 cm |
| Syntynyt | 02.01.2025, Puola, 10.8 vuotta, ikääntyminen: 45pv = 1v |
| Väri | mustankimo |
| Painotus | esteratsastus |
| Sivut | https://virtuaali.hennaihalainen.net/hevonen/hanai/ |
| Rekisteröity | 02.10.2025 |
| Kotitalli | Yemene (YEME4568) |
| Kasvattajanimi | Yemn |
| Kasvattaja | YEME4568, VRL-01221 |
| Omistajat | Zack (VRL-01221) |
| i. Jacqual al Wim ox (VH23-003-0247) ox, 153cm, rtkm |
ii. Jafar al Sharik (VH20-003-0191) ox, 150cm, rnkm |
iii. Tuntematon ori | iiii. Tuntematon ori |
| iiie. Tuntematon tamma | iie. Tuntematon tamma | iiei. Tuntematon ori | |
| iiee. Tuntematon tamma | ie. Yadira al Alayka (VH22-003-0203) ox, 155cm, vprt |
iei. Tuntematon ori | ieii. Tuntematon ori |
| ieie. Tuntematon tamma | iee. Tuntematon tamma | ieei. Tuntematon ori | |
| ieee. Tuntematon tamma | |||
| e. Juliaqa al Wahaj (VH24-003-0331) ox, 156cm, mkm |
ei. Junayd (VH23-003-0215) ox, 155cm, rnkm |
eii. Tuntematon ori | eiii. Tuntematon ori |
| eiie. Tuntematon tamma | eie. Tuntematon tamma | eiei. Tuntematon ori | |
| eiee. Tuntematon tamma | ee. Wida al Qssim ox (VH19-003-0095) ox, 158cm, m |
eei. Tuntematon ori | eeii. Tuntematon ori |
| eeie. Tuntematon tamma | eee. Tuntematon tamma | eeei. Tuntematon ori | |
| eeee. Tuntematon tamma |
Suvun tiedot
Sukusiitosprosentti: 0%
Sukukatokerroin: 1
Isälinja
i. Jacqual al Wim ox (VH23-003-0247) ox, 153cm, rtkmii. Jafar al Sharik (VH20-003-0191) ox, 150cm, rnkm
Emälinja
e. Juliaqa al Wahaj (VH24-003-0331) ox, 156cm, mkmee. Wida al Qssim ox (VH19-003-0095) ox, 158cm, m
Hanai Yemn ox on virtuaalihevonen. Se ei ole oikeasti olemassa.